Modüler Özellikler

E-Ticaret E-Tahsilat Modülü

Müşterilerinizden üyelik zorunluluğu olmadan kolayca ödeme alın. Geçerli ödeme yöntemleri için müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz.

InstaShop Entegrasyon Modülü

Instagram mağazanıza ürünleri entegre edebilir ve Instagram müşterilerinizin kolayca e-ticaret sitenizden alışveriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı Satış (POS) Modülü

Fiziksel mağazanızdan gerçekleştirmiş olduğunuz satışları e-ticaret sitenizdeki ve pazaryerlerindeki mağazalarınızda bulunan stoklardan düşebilirsiniz.

Çoklu Dil Modülü (Geliştirme Aşamasında)

E-Ticaret sitenizi farklı dillerde müşterilere sunabilirsiniz. Bu modül şu an için geliştirme aşamasındadır. Satın almadan önce mutlaka müşteri temsilcimizden bilgi isteyiniz.

Çoklu Parabirimi Modülü

E-Ticaret sitenizde farklı parabirimleri üzerinden satış yapabilirsiniz. TRY tabanındaki tutarları güncel kur fiyatlarına göre farklı parabirimlerine çevirmektedir.

Parçalı Ürün Satışı

Takım/grup ürünleri için ürün takımında yer alan ürünleri parçalı olarak satmanızı sağlar. Örneğin yatak odası takımında baza/baza başlığı/yatak/dolap/komidin gibi parçaları müşterinin ihtiyacına göre seçebileceği şekilde sunabilirsiniz. Farklı sektörler içinde kullanılabilri.

Kombin Ürün Satışı

Ürün sayfasında ürünün kombini olabilecek farklı ürünlere yer verebilir ve kendi kombinlerinizi oluşturabilirsiniz.

DropShip Modülü

Tedarikçi ve bayinin tarafımızdan hizmet aldığı durumda kullanılabilir. Bayinin tedarikçisinden aldığı ürünler için sağladığı siparişlere tedarikçi paneline yönlendirebilmesini sağlar.

XML Entegrasyon Hizmeti

Tedarikçilerinizin sağlamış olduğu XML'lerin sistemimize entegre edilmesini sağlar.

Web Servis (API)

Yazılım geliştiricilere özel canlı api ile e-ticaret ve pazaryeri mağazalarındaki siparişleri harici yazılımlara çekebilme ve yeni sipariş oluşturabilme özelliği sunar. Bu servis yalnızca Web Servis (API) modülü alındığında kullanılabilir.