Genel Özellikler

Canlı Yazılım Eğitimi

Tüm müşterilerimize şirketimize ait video konferans hizmeti üzerinden sunmakta olduğumuz canlı video konferans eğitim hizmetidir. Çözüm Merkezimizde yer alan E-Ticaret Eğitimi sayfamızdan detayları öğrenebilirsiniz. Haftalık olarak web sitemizde belirtilen günlerde toplu halde verilmektedir.

7/24 Destek

Güvenli Ödemeler

Periyodik Güncellemeler

Sektör Pazar Rakip Araştırması

B2C E-Ticaret Yazılımı

Müşterilerinize kendi e-ticaret sitenizden ürün satışı yapabilmenizi sağlayacak alt yapı.

B2B E-Ticaret Yazılımı

Hem müşterilerinize hemde bayilerinize ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz alt yapı.

Ücretsiz Alan Adı (.com)

Geçerli olduğu paket için sipariş esnasında domain kayıt işlemi ücretsiz gerçekleşecektir. Diğer paketlerde ise sipariş adımında ücretli alan adı siparişi verilebilir.

Web Alanı

Müşterilerimize özel sunucu gereksinimi doğmadığı sürece limit koymuyoruz. Sunucu özelliklerimiz dahilinde web alanı limitsizdir.

Trafik (Bandwith)

Müşterilerimize özel sunucu gereksinimi doğmadığı sürece limit koymuyoruz. Sunucu özelliklerimiz dahilinde trafik limitsizdir.

Ücretsiz SSL Güvenliği

Tüm müşterilerimize e-ticaret siteleri için ücretsiz SSL hizmeti sunulmaktadır.

DDOS Saldırı Güvenliği

Web siteniz DDOS saldırısı aldığı taktirde güvenliği aktif ederek sisteminizi erişilebilr tutuyoruz.

Online Yedekleme Hizmeti

Olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde offline yedekleme ile tüm verileriniz soğuk depoda saklanmaktadır.

Offline Yedekleme Hizmeti

Olumsuz bir durumla karşılaşılması halinde offline yedekleme ile tüm verileriniz soğuk depoda saklanmaktadır.

Kurumsal E-Posta

Sipariş sonrası talep etmeniz halinde alan adınıza bağlı kurumsal e-posta hizmetinin kurulumu ücretsiz sağlanır. Standart paketlerimizde ücretsiz 10 adet mail hesabı, premium paketlerde ise ücretsiz 30 mail hesabı tanımlanabilir. Tüm mailler için genel kota maksimum 1 GB'dır.

Tavsiye Edilen Ürün Sayısı

Belirtilen ürün sayısı aralıkları ürün güncelleme ve pazaryerlerinde ürün listeleme sayılarınıza göre değişiklik gösterebilir. Sunucu limitleri doğrultusunda ürün sayısının fazlalığı sisteminizde çeşitli yavaşlıklara yol açabilir. Daha yüksek ürün sayıları için Premium E-Ticaret Paketi seçeneklerimizi incelemelisiniz.

Özel Sunucuya Geçiş

Mevcut paketlere ait sunucu limitlerinin yetersiz gelmesi gibi durumlarda Özel Sunucu hizmeti alarak sitenizin özel sunucuya taşınması işlemini kapsamamaktadır. Özel Sunucu hizmeti yalnızca Premium E-Ticaret Paketleri sonrası sunucu maliyetlerinin müşteriye yansıtılması sonrasında alınabilmektedir. Her özel sunucu ayrı bir yönetim hizmeti gerektirdiği için bu hizmet yalnızca Premium Paketlerde satın alınabilmektedir.

Cross-Platform Teknolojisi

Bilgisayar, telefon ve tablet cihazlarınız ile dünyanın her yerinden kullanım yönetim imkanı.

e-Fatura & e-Arşiv Entegrasyonu

Firmamız aracılığı ile gerçekleştirilen e-fatura geçişleri için yazılımlarımızın tümünde e-fatura & e-arşiv entegrasyonu mevcuttur. 3.parti hizmet sunan firmalar ile entegrasyon sağlanmamaktadır.